VYROB A VYHRAJ! 

Zapojte se do naší lednové soutěže pro kreativce. Stačí jen poslat fotku věcičky vyrobené z našeho kreativního materiálu a jste ve hře o 3 x 1300 Kč nákup v našem e-shopu!

Jak vyhrát nákup za 1300 Kč?

Mnozí z vás v našem e-shopu pravidelně nakupují korálky a další kreativní materiál pro vlastní handmade tvorbu. Někteří se učí, jiní chtějí udělat radost sobě nebo svým blízkým, další si vlastní tvorbou přivydělávají.

Tuto soutěž jsme připravili, abyste vy, naší milí tvůrci, měli možnost ukázat svou šikovnost, kreativitu a nápaditost. Abyste svou práci mohli odprezentovat světu a navíc vyhrát 1300 Kč na nákup materiálu, z něhož vzniknou další a další kousky radosti. Tak co, máte se čím pochlubit?

 • Vyrobte věcičku z našeho materiálu

  Použitím našeho materiálu vyrobte náramek, náušnice, klíčenku, přívěsek, bytovou dekoraci - cokoliv.

 • Pěkně ji vyfoťte

  Tipy na to, jak udělat super fotky, naleznete níže.

 • Pošlete nám jednu nebo i více fotek

  Přes Facebook, e-mail, nebo formulář. Do soutěže můžete zapojit každý výtvor jen 1-krát.

 • Sledujte náš Facebook

  Všechny soutěžní fotky budou zveřejněny anonymně v tomto fotoalbu na našem Facebooku. Vy ale můžete soutež sdílet a pro své fotky sbírat lajky.

 • Vyhrajte 3 x nákup v hodnotě 1300 Kč

  Losování tří vítězných fotek proběhne v pátek, 1. února 2019.

Zapojte se do soutěže

Máte hotovou handmade věcičku (jednu nebo více) z našeho materiálu a poradilo se vám ji pěkně vyfotit? Tak nám ji už jen pošlete přes zprávu na Facebooku, e-mailem, nebo vyplněním formuláře níže. Nezapomeňte uvést své jméno, tel. číslo a e-mail. Už teď se těšíme na všechny vaše fotografie :)

Fotky zapojené do soutěže

Všechny soutěžní fotografie zveřejňujeme ve fotoalbu na naší Facebook stránce. Zapojte se do soutěže a nasbírejte pro své fotky co nejvíce lajků! Ukažte světu svou práci a dokažte, že právě vaše výtvory jsou ty nejkrásnější :)

Výherci soutěže

Dne 1.2.2019 proběhlo vyhodnocení soutěže. Náhodným výběrem byly vylosované 3 soutěžní fotografie, jejichž autoři vyhrávají poukaz na nákup v e-shopu Polodrahokam.cz v hodnotě 1300 Kč. Srdečně gratulujeme :)

Vítězné fotografie:

 • Foto č. 69 - Jana H.

 • Foto č. 74 - Lucia U.

 • Foto č. 96 - Karolína T.

Jak udělat pěknou fotku?

Jak nejlépe odprezentovat svou práci? No přece dokonalou fotkou! Inspirujte se našimi tipy a vyfoťte vaše handmade věcičky co nejvíce kreativně a zajímavě. Nevěřili byste, jaké divy dokáží udělat pěkné fotky.

 • Tip #1

  Položte předmět na pěkný podklad a pozadí nechte rozmazané.

 • Tip #2

  Vyfoťte věcičku jednoduše na sobě, nebo jiné osobě. Vynikne tak je autentičnost.

 • Tip #3

  Podržte své výtvory v dlaních a fotografujte shora. Klidně ukažte i použité pomůcky.

 • Tip #4

  Umístěte v záběru květiny, nebo jiné "přírodnosti" a nechte takto fotku doslova ožít.

Pravidla a podmínky soutěže

Předmět a trvání soutěže

Soutěž o 3x poukaz na nákup v hodnotě 1300 Kč v e-shopu Polodrahokam.cz trvá do 31.1.2019 23:59, kdy je možné se do soutěže zapojit.

Způsob a podmínky zapojení se do soutěže

Do soutěže je možné zapojit se zasláním fotografie ručně vyrobeného výrobku, který byl zhotoven výhradně z materiálu, který prokazatelně pochází z internetového obchodu Polodrahokam.cz nebo je součástí aktuální nabídky internetového obchodu.

Každý soutěžící se do soutěže může zapojit více krát - zasláním fotografií více předmětů - za každý předmět však pouze jednou.

Fotografie je možné zasílat do soutěže prostřednictvím zprávy na Facebook stránce e-shopu Polodrahokam.cz, prostřednictvím e-mailové zprávy (na info @ polodrahokam.cz) nebo vyplněním formuláře na stránce soutěže v e-shopu. Zapojení se do soutěže je podmíněno poskytnutím informací o soutěžícím a to: jméno a příjmení, e-mailová adresa a telefonní číslo. Osobní údaje soutěžících slouží výlučně pro potřeby evidence a možnost kontaktování výherců soutěže.

Zapojením se do soutěže soutěžící souhlasí s uveřejněním soutěžních fotografií na sociálních profilech e-shopu Polodrahokam.cz, na webu Polodrahokam.cz a s jejich možným využitím pro další marketingové účely e-shopu.

Vyhodnocení soutěže

Vyhodnocení soutěže se uskuteční 1.2.2019 náhodným výběrem tří soutěžních fotografií. Výhercem bude oznámena výhra do 5 pracovních dnů prostřednictvím e-mailu nebo telefonátu. Zároveň budou jména výherců zveřejněna na soutěžní stránce e-shopu Polodrahokam.cz.

Výhra ve formě dárkového poukazu v hodnotě 1300 Kč bude výhercům doručena e-mailem. Platnost výherních dárkových poukazů na nákup v e-shopu Polodrahokam.cz je do 31.12.2019.

Často kladené otázky

Každý se může do soutěže zapojit vícekrát, pokud nám pošle fotky více předmětů / věciček vyrobených z materiálu z našeho e-shopu. Pro každou věcičku nám pošlete samostatnou fotku.

Vůbec ne. Naprosto budou stačit i fotografie z mobilu. Podstatné je, aby bylo váš výtvor vidět.

Určitě ne. Všechny soutěžní fotky budou zveřejněny na naší Facebook stránce, ovšem bez jakékoliv identifikace. Vaše jméno, telefonní číslo a e-mailová adresa slouží výhradně pro naši evidenci a pro možnost vás po výhře kontaktovat.

Do soutěže můžete zapojit i fotky vašich starších výtvorů. Jedinou podmínkou je, aby byly vyrobeny z materiálu z našeho e-shopu.

Pokud jste se dosud nepokusili vyrobit nic vlastní, můžete se inspirovat našimi návody a inspiracemi. Objednejte si potřebný materiál a vyzkoušejte si handmade tvorbu. Fotky všech svých výtvorů nám můžete poslat a zapojit se s nimi do naší soutěže. Čas máte do konce ledna :)

Bohužel ne. Tato soutěž je určena pro kreativce a jejich výtvory. S kupovanými hotovými šperky a bižuterií se ale můžete zapojit do naší pravidelné každoměsíční soutěže a vyhrát tak další nákup v hodnotě vaší poslední objenávky zdarma. Odkaz na naši pravidelnou soutěž je ZDE.

Dejte vědět o soutěži dál

Dejte vědět o naší soutěži i dalším lidem. Čím více tvůrců dostane šanci prezentovat svou práci, tím bude tato soutěž zajímavější. Sdílejte soutěž na sociálních sítích, nebo pošlete přímý odkaz přes Messenger nebo e-mail lidem, o kterých víte, že také sami vyrábějí krásné věcičky a mohly by mít zájem soutěžit.

Sledujte nás

Nenechte si ujít ani další soutěže, slevy či informace o novinkách. Sledujte náš Facebook a Instagram a přihlaste se do našeho newsletteru.